Het intake gesprek
De eerste stap: het intake gesprek
Wanneer u door uw behandelend arts of specialist bent doorverwezen naar ProReva voor het aanmeten van een borstprothese, nodigen wij u eerst uit voor een intake gesprek. ProReva werkt uitsluitend met gediplomeerde en ervaren mammacare consulentes die de tijd nemen om met u de verschillende mogelijkheden te bespreken.
Tot deze mogelijkheden behoren bijvoorbeeld: een goed passende BH, een deel- of schaal prothese, een normaal- of lichtgewicht prothese en een plakprothese. In onze speciale paskamers kunt u in alle rust bekijken welk product het meest geschikt is voor uw persoonlijke situatie. Uiteraard krijgt u ook uitgebreid advies over het dragen en onderhoud van de prothese.
Eventuele gevolgen
De medewerksters van ProReva beschikken over ruime kennis van eventuele gevolgen van de behandeling die u heeft ondergaan. Hierbij kunt u bijvoorbeeld denken aan het kunnen ontstaan van lymfoedeem na okselklierverwijdering. Een armkous kan dan uitkomst bieden, ook deze kunnen wij u in diverse uitvoeringen aanmeten en leveren.